قوانین استفاده از آکادمی کلینیک راد (سامانه آموزش مجازی کلینیک فوق تخصصی راد)

1.     "آکادمی کلینیک راد" تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی در اطلاعات پروفایل کاربری، تالارهای گفتگو و در خلال هرگونه ارتباط و مکاتبات آموزشی در بستر آکادمی راد، باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

2.     استفاده از نام و نام‌خانوادگی و آدرس پست الکترونیکی افراد به منظور ثبت‌نام در دوره های آموزشی این بستر، الزامی است.

3.     مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام‌خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی به عهده کاربر است.

4.     تمامی محتوای آموزشی ارايه شده در بستر آکادمی راد، اموال "کلینیک فوق تخصصی راد" محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

5.     استفاده از دوره ها، محتواهای آموزشی، کتاب و ابزارهای کمک آموزشی منوط به پرداخت الکترونیکی از طریق سایت "آکادمی کلینیک راد" می باشد و هیچگونه راهکاری پرداخت جایگزینی مورد قبول نخواهد بود.

6.     انصراف از شرکت در دوره های آموزشی ثبت نام شده، تنها تا قبل از شروع دوره و از طریق تماس تلفنی/ حضوری با "کلینیک فوق تخصصی راد" و اعلام اطلاعات کاربری و شماره کارت جهت عودت وجه، امکان پذیر است.

7.     لغو خرید کتاب و ابزارهای کمک آموزشی، تنها قبل از تحویل فیزیکی کالا از طریق تماس تلفنی/حضوری با  "کلینیک فوق تخصصی راد"، امکان پذیر می باشد.